IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt )

Reply to this topicStart new topic
> ALANYA,Avsallar Piknik alanının Yeni Yüzü.
Rauf
Mesaj Jun 8 2010, 07:31 AM
Mesaj #1

ORKİNOS

Grup: ADA DOSTU
Üye No: 2,285
Adı - Soyadı: rauf usluer
Doğum Tarihi: 1948
Yaşadığı Şehir: Alanya
Kan Grubu: A RH (+)

Sevgili doslar Alanyanın en hafta sonlarını piknik yaparak gecirdikleri en geniş piknik alanlarından Avsallar incekum orman kampı piknik alanı.Bu sene Yeni işletmecisinin teşebbüsü ile yeni bir cehreye büründü.Seneye cadır ve karavan yerlerinin de daha düzenli bir hale getirileceği haberinide aldım.6-6-2010 pazar günü yaptığımız piknik gününü değil ama piknik alanının görüntülerini sizler ile paylaşıyorum.iyi seğirler.

http://www.dailymotion.com/video/xdkyeh_al...ik-alany_travel
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Serdar Öğretmen
Mesaj Jun 8 2010, 10:10 AM
Mesaj #2

ORKİNOS

Yer: Turhal
Üye No: 147
Adı - Soyadı: Serdar Toker
Doğum Tarihi: 1959
Yaşadığı Şehir: Amasya
Mesleği: Öğretmen
Avlanma Tarzı: Tatlı Su

Rauf Abi. Gerçekten güzel yerler. Ben açıkçası Alanya da böyle yerler olduğunu bilmiyordum. Genelde böyle yerler Fethiye taraflarında vardı. Benim en sevdiğim yerler. Ormanın bittiği yerden deniz başlayacak. Böyle yerlerin artması dileği ile.

--------------------
Ben Yok Biz Varız
Bulduğun Gibi Bırakma Temizle
Daha Güzel Bir Çevre İçin Önce Eğitim

ŞEHZADELER ŞEHRİ AMASYA --> TIKLAYIN
+Quote Post
FAKO
Mesaj Jun 8 2010, 10:36 AM
Mesaj #3

ORKİNOS

Grup: Banned
Üye No: 988
Adı - Soyadı: Fikret AHSEN BÖRE
Doğum Tarihi: 1943
Yaşadığı Şehir: HELSINKI

clapping.gif Sagol sevgili RAUF, hakikaten, inanilmaz guzellikte bir PIKNIK YERI GEZDIK.Gözum ortalikta CÖP aradi bulamadi, sadece CÖP KUTULARI vardi.:clapping
Eskiler bilir:" Yaz tatilleri baslar baslamaz, Avrupadan arabalarla ULKEYE gelen vatandaslarin yollarda PIKNIK YAPTIKLARI yerlerde DURMANIN MUMKUNATI yoktur, keza bugun de aynidir." shutup.gif dwarf.gif fool.gif grin.gif jester.gif not-me.gif read.gif
Istanbul Belgrad ormani ayni sekilde PISTIR, ezelden beri de öyledir.
Sagol Rauf sevgilerimle
"TEMIZLIK IMANDAN GELIR" hi.gif

--------------------
+Quote Post
kipranos
Mesaj Jun 8 2010, 11:11 AM
Mesaj #4

ORKİNOS

Yer: ANTALYA
Üye No: 886
Adı - Soyadı: kılınç coşkun
Doğum Tarihi: 1962
Yaşadığı Şehir: antalya
Kan Grubu: 0 RH (+)

Rauf abi,seneler sonra oraları tekrar izlerken,bir taraftan da nostalji yaşadım. smile.gif Gerçekten çok güzel ve temiz bir düzenleme yapmışlar.Bütün materyaller doğaya uygun kullanılmış.Tam oranın doğasına uygun bir peyzaj çalışması yapılmış. good.gif

Eski ''İncekum Orman Kampı'' sanırım görüntülerdeki burnun arkasında kalıyor.Daha önce de söylemiştim, 70'li yıllarda her yaz oraya kampa gelirdik smile.gif Ben zıpkınla dalar balık avlardım.

Hatta orada çekilmiş eski bir fotoğrafım bile var.Sene 1979.Aradan tam 31 sene geçmiş:

--------------------
BALIKÇI ATAR NASİP TUTAR
Avcı Alabalığı;Alabalık da Avcıyı tutar.
Kılınç Coşkun/1962/Antalya
+Quote Post
Rauf
Mesaj Jun 8 2010, 12:21 PM
Mesaj #5

ORKİNOS

ALINTI(Serdar Öğretmen @ Jun 8 2010, 09:10 AM) *

Rauf Abi. Gerçekten güzel yerler. Ben açıkçası Alanya da böyle yerler olduğunu bilmiyordum. Genelde böyle yerler Fethiye taraflarında vardı. Benim en sevdiğim yerler. Ormanın bittiği yerden deniz başlayacak. Böyle yerlerin artması dileği ile.
Serdar hocam bu ve buna benzer yerler doğu alanyada gazi paşadada var burası senelerce orman bakanlığına bağlı calışıyordu sonraları özel kişilere işletmesi devredildi.uzunca bir müddet burasını calıştıran ceşitli kuruluşlar taş taş üstüne koymadı sadece para kazanmaya baktı.şimdiki işletmeci görüldüğü üzere faal bir calışma icinde olduğu icin böyle bir videoyu cektim selamlar rastgelsi,n.

ALINTI(FAKO @ Jun 8 2010, 09:36 AM) *

clapping.gif Sagol sevgili RAUF, hakikaten, inanilmaz guzellikte bir PIKNIK YERI GEZDIK.Gözum ortalikta CÖP aradi bulamadi, sadece CÖP KUTULARI vardi.:clapping
Eskiler bilir:" Yaz tatilleri baslar baslamaz, Avrupadan arabalarla ULKEYE gelen vatandaslarin yollarda PIKNIK YAPTIKLARI yerlerde DURMANIN MUMKUNATI yoktur, keza bugun de aynidir." shutup.gif dwarf.gif fool.gif grin.gif jester.gif not-me.gif read.gif
Istanbul Belgrad ormani ayni sekilde PISTIR, ezelden beri de öyledir.
Sagol Rauf sevgilerimle
"TEMIZLIK IMANDAN GELIR" hi.gif
Evet fikret hijyene,tertip olayına daha dikkatli davranan bir işletmeciye sahip oldu zannederim bu mekan darısı diğer piknik yerlerine inşallah.selamlar.

ALINTI(kipranos @ Jun 8 2010, 10:11 AM) *

Rauf abi,seneler sonra oraları tekrar izlerken,bir taraftan da nostalji yaşadım. smile.gif Gerçekten çok güzel ve temiz bir düzenleme yapmışlar.Bütün materyaller doğaya uygun kullanılmış.Tam oranın doğasına uygun bir peyzaj çalışması yapılmış. good.gif

Eski ''İncekum Orman Kampı'' sanırım görüntülerdeki burnun arkasında kalıyor.Daha önce de söylemiştim, 70'li yıllarda her yaz oraya kampa gelirdik smile.gif Ben zıpkınla dalar balık avlardım.

Hatta orada çekilmiş eski bir fotoğrafım bile var.Sene 1979.Aradan tam 31 sene geçmiş:

31sene öncesinin kılınccı baya yakışıklı bir zıpkın gibi delikanlı.Yinede oraları öyle kalabilseydi derim ama her şeyde olduğu gibi zaman bir cok şeyi değiştiriyor arkadaşım selamlar.
+Quote Post
turna
Mesaj Jun 8 2010, 01:31 PM
Mesaj #6

ORKİNOS

Yer: Ankara
Üye No: 241
Adı - Soyadı: F.Mehmet Koray
Yaşadığı Şehir: ANKARA
Mesleği: İnş. Müh.
Avlanma Tarzı: OLTA
Kan Grubu: 0 RH (+)

Rauf abi çok güzel yermiş, inşallah yeni işletmeci dede doğa sevgisi vardır daha güzelbiryer haline getirir, denize bayıldım tertemiz.

--------------------
F.Mehmet Koray 1948 ANKARA
+Quote Post
Rauf
Mesaj Jun 8 2010, 09:01 PM
Mesaj #7

ORKİNOS

ALINTI(turna @ Jun 8 2010, 12:31 PM) *

Rauf abi çok güzel yermiş, inşallah yeni işletmeci dede doğa sevgisi vardır daha güzelbiryer haline getirir, denize bayıldım tertemiz.

Şimdilik öyle gözüküyor yaptıkları iyi yerinde calışmalar ücbeş kişi ile değil baya bir eleman vazifeli ve piknikcilere yardım ediyorlar selamlar.
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Okuyan Sayısı: 1 (1 Misafir ve 0 Gizli Üye)
0 Üye:

- Basit Görünüm Tarih: 27th November 2014 - 02:04 PM

Levrek Avı Kefal avı Cupra avı Derin su balık avı Trofe Balık Avı Yassı Balık (kalkan-dil balığı) avı Surf Casting Jigging Tekniği At-Cek Tekniği

Sazan avı Turna avı Alabalık avı Yayın balığı avı Levrek ve Sudak avı Tatlı Su Balık avı